Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Fotoamatorzy
Klub otwarty
by netis


Założony: 2009-09-25 15:20:08
Ostatnia aktywność: 2022-02-10 13:15:34
Postów na forum: 109
132 członków
Oglądany: 14451x

Organizacyjnie ....

Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
netis - Superbojownik · przed dinozaurami
Witam w Klubie poświęconym fotografii.
Możemy tutaj dzielić się tym co zrobiliśmy lub zapytać o to czego nie wiemy.
Mile widziane fotki, opisy sprzętu a także opinie o posiadanym sprzęcie.
Jeśli ktoś posiada adresy ciekawych stron dotyczących fotografii można je również wrzucać.
Sam dopiero zaczynam zabawę z cyfrową lustrzanką i wiele się jeszcze mogę nauczyć. Poza tym mam baaaardzo dużo pytań a nie mam skąd wziąć odpowiedzi.
Tak więc może razem coś się uda stworzyć i kogoś nauczyć
A jak będę sławnym fotografem to Wam poświęcę całą galerię i rozdam autografy

Miłej zabawy
:netis

PS. Zapraszam do mojej szafy oraz bloga - tam są wszystkie moje fotki, które zrobiłem od początku posiadania lustrzanki
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-02-26 17:42:47
Haamlet
Haamlet - Superbojownik · przed dinozaurami
Siema wszystkim

Właśnie się zapisałem i od razu mam pytanko, chodził ktoś może na dwuletnie studium Fototechnik? Ja właśnie od tego roku zacząłem i może ktoś coś podpowie?
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
netis - Superbojownik · przed dinozaurami
tutaj chyba sami amatorzy ... tzw samouki ... ja nie kończyłem nic co ma wspólnego z fotografią ... a co inni na to to nie wiem ...
Hej, a może by tak wstawić swoje zdjęcie? To łatwe proste i szybkie. Poczujesz się bardziej jak u siebie.
krystosiak - Superbojownik | GG: 1538248 · przed dinozaurami
witam j
ja tez jestem amatorem i samoukiem
Xawras
Xawras - bojownik | GG: 3952752 · przed dinozaurami
Hej!

Ja tez jestem samoukiem. Bawię się aparatem już od jakiegoś czasu i mam na koncie kilka fotek, z których jestem zadowolony. Jeśli chcialibyście obejrzeć, to podaję adres: www.flickr.com/kudlaty. Chętnie przyjmę rady i sugestie na temat moich prac. Oczywiście pochwały są bardzo mile widziane;)
Edytowano x 1 Ostatnio zmieniany: 2010-02-26 17:43:11

Tylko bojownicy należący do tego klubu mogą pisać nowe posty.