JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 3999 osób, w tym 741 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik Marro_Test czasowo - optyczny
22 746  
8   31  
Poniżej widzisz dwa zdjęcia umieszczone obok siebie. Pytanie brzmi: Co łączy osoby na tych zdjęciach? Pokrewieństwo?
Podpowiemy Ci!!! To zdjęcia tej samej osoby! Faktem jest, że zostały zrobione w pewnym odstępie czasowym. Twoje zadanie polega na odgadnięciu, które zdjęcie zostało zrobione wcześniej i o ile wcześniej, to z lewej strony - czyli zdjęcie A, czy to z prawej strony - czyli zdjęcie B? Osobom przeczuwającym jakiś haczyk podpowiadamy, że kobieta ze zdjęć nie poddała się w czasie pomiędzy ich zrobieniem żadnej operacji plastycznej!
Ponawiamy pytanie:
Które zdjęcie zostało zrobione wcześniej i, co najważniejsze, o ile wcześniej?Prawidłowa odpowiedź brzmi:
Kochane dziewczyny - wypadłem z gry
12 205  
0   23  
Witam was serdecznie moje słodkie piękne panie, które oddajecie się od czasu do czasu rozkoszom buszowania po naszej stanicy internetowej, moje powitanie dziś jest szczególne, ponieważ mam wam cos do ogłoszenia! W moim życiu pojawila sie wspaniala dama, piekna i jednoczesnia zimna i urocza Krystyna. Wpadła do mojego życia, niczym ogórek marynowany do słoika i niestety moje drogie czytelniczki, juz w nim pozostanie na zawsze, a przynajmniej na najbliższy miesiąc. Moja mała Kruszyneczka pochodzi z Warlubia i wyczaiłem Ją, moje maleństwo na pomoście w Mikołajkach, kilka minut po tej głośnej strzelaninie mafijnej, co w telewizji do dziś jeszcze mówią. Ciekawe, że też tam była. O dziwo wpadla na mnie dość znienacka, ale dosc szybko spodobalem sie jej, i zaczela mi, swintuszek jeden, szeptac sprosne historie do uszka, robić wrrrr i mrrrr i jednocześnie sciskacz. Oczy wyszły mi na wierzch, to było jak grom z jasnego nieba, wiec moje drogie, wychodze juz z gry, juz nie bedziemy sie droczyc ze soba, ja czuje sie jakbym zmienial teraz swoj stan skupienia. Krysia, Krysia, Krysia! Ubiera się na czarno, ma fajny tatuaż z trupią czacha na plecach, słucha na okrągło deathmetalu. Ostatnio zrobilismy sobie zdjecia, popatrzcie same i spojrzcie mojej uroczej Krysi w oczka!
Wywiad z najstarszym człowiekiem na świecie - reportaż z Armenii
9 847  
8   9  
Redakcja National Geographic wraz redakcją Joe Monstera wysłała reportera do Azji, żeby napisał co nieco na temat życia najstarszego z żyjących tam ludzi. John Malcom Dreiffus wybrał Armenię, jako kraj ludzi długowiecznych.

John Malcolm Dreifuss w drodze do Armenii
W pewnej wiosce spotkał bardzo sędziwego Armeńczyka i poprosił aby opowiedział mu najciekawsze historie ze swojego życia. Starzec podrapał się po głowie, a potem powiedział:
- Pewnego razu mój osioł się zgubił, więc ja i moi przyjaciele kupiliśmy trochę wódki i poszliśmy go szukać. W końcu go znaleźliśmy. Potem wypiliśmy wódkę i przelecieliśmy po kolei osła - była kupa zabawy.
II Zlot Wojowników w Krakowie - reportaż ze zdjęciami wieloma
14 630  
3   22  
Wschodnie sztuki walki nie były w planie, podobnie jak południowe, Nie było też w planie wypasanie się niczym owieczki na łąkach tudzież chodzenie po wodzie. Ale po kolei. Począwszy od początku, wiec trzeba zacząć tak ze na początku było słowo, a potem był Joe Monster, i od tego momentu świat zaczął szybciej się kręcić a i ludzie stali się bardziej uśmiechnięci i radośni. No i postanowili pojechać do Krakowa. W zasadzie to była sama Iwcia, która rzekła owego dnia przez Gadulca
- Eej no weź zrób jakiś zlot.
- Nie chce mi się jeździć do Warszawy.
- No weź, no, będzie fajnie, koło mnie najlepiej.
- Nie, nie w gazowni, przecież tam zamykają już o 21 i gaz puszczają. (iwcia nazywa Ślunsk węglownią - mnie się zawsze myli)
- Ale.. ale ja chciałam w Krakowie
- A w Krakowie.... u centusiów taaa? Przecież tam nikt nie mieszka od czasów, kiedy wprowadził się smok wawelski i zjadł wszystkie dziewice, tak ze poprosił o nawet o te męskie dziewice..
Jeśli jesz częściej i dłużej śpisz, szybko nabierzesz sił, aby dłużej jeść i częściej spać.
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Kanibalizm
26 663  
9   8  
Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Osobom wrażliwym odradzamy oglądanie!

Definicja słowa: "kanibalizm"
Punktacja żonatego faceta
35 314  
384   24  
Dla wszystkich facetów, którzy się ożenili i nie mogą się połapać, dlaczego wszystko się zmienia tak szybko i dla tych, którzy dopiero o tym myślą i chcieliby wiedzieć więcej zanim zapadnie klamka. W świecie romansów wszystko wygląda wręcz idyllicznie, ale małżeństwo rządzi się własnymi prawami, a jednym szczególnie: Uczyń ją szczęśliwą. Zresztą ona cię ocenia. Zrób coś co się jej spodoba - dostajesz punkt, zrób coś co się jej nie podoba - punkty tracisz, niestety nie dostajesz punktów gdy zrobisz coś czego ona oczekuje (np. wyrzucenie śmieci) - niestety, takie są reguły gry...

Oto przewodnik po punktacji:

1. Zwykłe obowiązki
- ścielisz łóżko +1p.
- ścielisz łóżko ale zapominasz o ozdobnych poduszkach 0p.
- pod kołdrą jest wymięte prześcieradło -1p.
- wychodzisz z domu żeby kupić jej extra chłonne podpaski z potrójnymi skrzydełkami +5p.
- ale wracasz z piwem -5p.
- sprawdzasz w nocy podejrzane dźwięki 0p.
- sprawdzasz w nocy podejrzane dźwięki i nic nie znajdujesz 0p.
- sprawdzasz w nocy podejrzane dźwięki i dostrzegasz coś +1p.
- nokautujesz to coś wielkim żelazkiem +5p.
- to coś to jej ojciec -10p.

Uniwersytet Życia dla mężczyzn
23 728  
156   25  
Szkoła Przetrwania Joe Monstera oferuje dwuletni kurs na Uniwersytecie Życia: "Zostań Prawdziwym Facetem" który pozwoli Ci przeżyć w tym brutalnym sfeminizowanym świecie. ;)
 
ROK I:
- SEMESTR ZIMOWY:
 • Zwalczanie Głupoty
 • Także i Ty Możesz Wykonywać Prace Domowe
 • Kiedy Trzymać Gębę na Kłódkę
 • Opierunek - Cudowne Techniki
 • Nie Chcemy Obskurnej Bielizny na Gwiazdkę
 • Rozumienie Komentarzy Dotyczących Powrotów do Domu o 4 Rano
 • Ojcostwo - Rzecz nie Kończąca się na Zapłodnieniu

  - SEMESTR LETNI:
 • Naucz się Życia - Naucz się Gotować
 • Zachowaj Życie - Pozmywaj po Gotowaniu
 • Nie, w Sklepach Spożywczych Nie Sprzedają Sprzętu Sportowego
 • Jak Nie Zachowywać się Jak Dupa, Kiedy Nie Masz Racji
 • Rozumienie Swojej Niekompetencji
 • Ty, Słaba Płeć
 • 100 000 Powodów Wręczania Kwiatów


  ROK II:
Zasady dla krytykujących
9 663  
2   12  
Jeżeli chcesz krytykować to rób to jak należy... Redakcję JM ciekawi czy nożyce się odezwą? Anonimowe rzecz jasna... ;)

1. Krytykujemy wszystko oprócz siebie
2. Osobę krytykowaną krytykujemy wówczas kiedy nie ma jej w pobliżu
3. Poniżamy w oczach słuchaczy
4. Kiedy osoba krytykowana dowie się, że ją krytykowaliśmy,
zaprzeczamy i winę zwalamy na jej przyjaciół
5. Osobie krytykowanej tłumaczymy, że robiliśmy to dla jej dobra
Wspomienia z poprzedniego długiego weekendu
11 414  
5   24  
Słuchajcie, jesteśmy na super balandze u mojego kumpla. Facet mieszka w willi. Balanga na całego, a tu jedna panienka przychodzi z rottweilerem, który nie lubi towarzystwa po alkoholu, jak to zresztą zwykle wszystkie pieski w ogólności, a rottweilery w szczególności. Ktoś proponuje przerzucić rottweilera przez siatkę na posesję sąsiada, który wyjechał, co by nie bruździł (rottweiler, nie sąsiad, ma się rozumieć).
Na to mój kumpel:
- Niech was ręka boska broni! Tam mieszka taki jamnik, oczko w głowie mojego sąsiada. Jak się by Maksiowi co stało, to by mnie Józek chyba zaj...?!
Dobra. Towarzystwo bawi się dalej, ale jak koło północy rottweiler naprawdę lekko dziabie jednego z nas, to nie wyrabiamy i po cichutku przerzucamy bydlę przez płot do sąsiada. Rano gdy wszyscy jeszcze śpią, mój kumpel - gospodarz balangi otwiera na full kacu bramę, co by po piwko skoczyć i co widzi ? Pękający z dumy rottweiler z uwalanym ziemią bardzo martwym jamnikiem w pysku.
- O ku...a, o ku...a, Józek mnie zaj...e, jak ja mu się wytłumaczę?!!! - wpada w panikę (kumpel, nie martwy jamnik, ma się rozumieć).
Małżeńskie wakacje w Grecji
10 965  
9   15  
Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Cierpliwość
28 139  
23   12  
Oto kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Osobom wrażliwym odradzamy oglądanie!

Definicja słowa: "cierpliwość"
Wakacyjny kurs języka czeskiego
36 981  
14   45  
Havranki i Havrankowe!!!
oto przyspieszony kurs języka czeskiego, pamietajmy języków obcych uczyć się warto, a w Czechach dobre tanie piwo jest i hranulky i syr smażeny...zatem do dzieła:

ogórek konserwowy - styrylizowany uhorek
uwaga pociąg - Pozor vlak
Terminator - Elektronicky mordulec: - "Ne ubiwajte me pane Terminatore!"
W Czechach na przystankach stoi jak byk -Odchody autobusów
Jak to się robi w Denver?
11 077  
3   6  
Historia podobno faktycznie zdarzyła się w Denver...
Rejs United Airlines z kompletem pasażerów został odwołany z przyczyn technicznych. Wszystkie bilety były przebukowywane na następne wolne rejsy. UA miały w tym porcie tylko jedno własne stanowisko odpraw, obsługiwane przez młodą, rezolutną urzędniczkę, która robiła co mogła, by uniknąć awantur ze wściekłymi w takich sytuacjach pasażerami. Ustawiła się długa kolejka na 20 minut stania i panienka mozolnie zmieniała terminy odlotów.
Nagle do jej stanowiska podszedł bez kolejki niesympatyczny grubas, którego tusza raczej sugerowałaby odprawienie go jako cargo, a nie pasażera, rzucił swoim biletem o pulpit i mówi:
Jezyk ciała dla żółtodziobów - jak ją otworzyć
16 322  
16   8  
1. PRZED WRĘCZENIEM
Wyznanie "Kocham cię nad życie, chcę głaskać cię po udach oraz wychować i spłodzić twoje dzieci nie działa" Następuję więc przygotowanie do ponownego ataku. Tym razem bez słów. Następuje przygotowanie do wręczenia pierścionka. Proszę tylko spojrzeć na jej pełną rezerwy, zamkniętą pozycję i skrzyżowane nogi, napięcie w mieśniach ud i pełne znudzenia spojrzenie. Na twarzy partnera rysuje się spokój ponieważ w pudełku kryje się tajna broń tzw. Wunderwaffe

2. WRĘCZENIE

Jeden powód dla którego nie należy wypuszczać żony na spotkania integracyjne
15 494  
5   10  
Żona na pikniku integracyjnym


Na zdjęciu: Nowoczesne łóżko drewniane tzw. madejowe łoże, żona sztuk jeden, pozostałości pointegracyjne, setki, trawa zielona, ilość przeogromna (w stanach 30 lat w tzw.ciupie).
Czy możesz jeździć Mercedesem?
15 757  
6   22  
Test dla kandydatów na kierowców samochodów marki Mercedes Benz
Wydrukuj test i zaznacz wybrane przez siebie odpowiedzi.

1. Przed zmianą pasa jezdni powinieneś:
(A) zatrąbić
(B) sprawdzić czy nic nie jedzie
(C) (A) i (B) jednocześnie
(D) nic cię nie obchodzi, po prostu zmieniasz

2. Na jakim świetle przejeżdżasz skrzyżowanie?
(A) czerwone
(B) żółte
(C) zielone
(D) a kogo to obchodzi, nie zawracam sobie tym głowy
Tradycyjna coniedzielna partyjka golfa Mojżesza i Jezusa
16 790  
7   12  
Jezus z Mojżeszem poszli sobie popykać w golfa. Stanęli na polu, Jezus ustawił piłeczkę, pacnął i poleciała na środek jeziora. Pływa sobie na wodzie. Jezus niewiele myśląc podszedł Po wodzie do piłeczki, uderzył i wpadła do dołka. W tym momencie do grających podszedł staruszek i zapytał czy może się dołączyć.
- Jasne - odpowiedzieli razem - Twoja kolej będzie po Mojżeszu.
- Ok - zgodził się starzec.
Mojżesz ustawił piłeczkę, uderzył, piłka poleciała na środek jeziora i zatonęła. Mojżesz rozstąpił wody, podszedł do piłeczki, uderzył i wpadła do dołka. Nadeszła kolej na staruszka. Ustawił, uderzył.
Pytanie szeptem zadane
14 462  
5   14  
Morderca skazany na 25 lat więzienia, ucieka. Włamuje sie do pewnego domu, gdzie zastaje młodą parę podczas wieczornych igraszek. Bandyta przywiązuje mężczyznę do krzesła i zostawia w kącie pokoju, po czym rzuca kobietę na łóżko. Przez chwilę całuję jej szyję, po czym wybiega. W tym momencie związany chłopak podpełza do dziewczyny i mówi:
- Kochanie, ten facet to bandyta, od lat nie widział kobiety, będzie się na tobie wyżywał seksualnie, ale bądź dzielna, od tego zależy nasze życie. Pozwól mu zrobić wszystko na co ma ochotę i udawaj że Ci się podoba. Widziałem jak całował twoją szyję.
- Ależ skarbie - przerywa kobieta - On nie całował mojej szyi, tylko mi szeptał do ucha!
- A co Ci szeptał???
Statystyki dotychczas przemilczane
11 101  
2   26  
Redakcja JM zleciła pewnej renomowanej firmie badania codziennego życia w mieście średniej wielkości. Ile pieczywa rocznie zjada przeciętny mieszkaniec, ile czasu ogląda telewizję ile śpi tego dowiemy się z oficjalnie ogłaszanych statystyk. Nas jednak interesowało coś co jest zazwyczaj pomijane. Badania zostały przeprowadzone przez doświadczonych naukowców i ich wyniki nie budzą wątpliwości. Być może po zapoznaniu się z nimi nieco ostrożniej będziecie podchodzić do codziennych czynności...
 • Podczas godzinego pływania w miejskim basenie twoja skóra wchłonie ok. 1/20 litra uryny.
 • W ciągu przeciętnego dnia twoje dłonie wchodzą w pośredni kontakt z 15 członkami. (podanie ręki, dotknięcie drzwi, biurka, kserokopiarki itp.)
 • Przeciętny bywalec Fast Food'ów zjada w ciągu roku 12 włosów. (w tym łonowe!)
 • W ciągu roku połykasz ok. 14 owadów - kiedy śpisz!
 • Corocznie witasz się dłonią z 11 kobietami które dopiero co się masturbowały i nie umyły jeszcze ręki.
 • Corocznie witasz się dłonią z 6 mężczyznami którzy dopiero co się onanizowali i nie umyli jeszcze ręki.
 • Ukradli milion kondomów
  8 203  
  2   15  
  PAP: Sześciu Rosjan napadło z bronią na skład produktów farmaceutycznych w Petersburgu i skradło ponad milion prezerwatyw - podała miejscowa policja.

  Sprawcy napadu wpadli do magazynu uzbrojeni w jeden pistolet. Bandyci związali dwie pracownice, po czym zrabowali 88 pudeł prezerwatyw, z których każde zawierało 12.000 sztuk.

  Przed odjazdem bandyci dorzucili jeszcze do łupu fotokopiarkę.

  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Jeśli jesz częściej i dłużej śpisz, szybko nabierzesz sił, aby dłużej jeść i częściej spać.
  * * *
  W dzisiejszych czasach gdyby ktoś nam zaoferował świat na srebrnej tacy, większość wybrałaby tacę.
  * * *
  Na początek poświątecznej diety, wykręciłem żarówkę w lodówce.
  * * *
  Najszybsze ziemskie stworzenie powietrzne i zarazem lądowe to ja, w pokoju na piętrze, gdy mój kot na dole w salonie zaczyna rzygać.
  * * *
  Za pieniądze może nie da się kupić przyjaciół, ale pomagają utrzymać kontakt z dziećmi.
  * * *
  więcej »
  dodaj kawałek »
  Zakazane strony